Новини от община Несебър

ЯСНИ СА ОТБОРИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ ПО ВОЛЕЙВОЛ В ИГРИТЕ ЗА УЧЕНИЦИТЕ В ОБЩИНА НЕСЕБЪР

Публикувано от Пресцентър Община Несебър

Приключиха спортните надпревари в Несебър по волейбол за момчета във възрастовите групи V-VII и VIII - X класове от общинския етап от Ученическите игри за учебната 2015/2016 г. Победителите в отборното класиране  ще участват в следващото, областно ниво на състезанията.
Предоставяме на Ваше внимание  класирането на отборите в изиграните срещи вчера:

Волейбол момчета, възрастова група V-VII кл., отборно класиране: първо място за СОУ „Любен Каравелов” - Несебър, второ за ОУ  „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Обзор, трето за ОУ  „Св. Св. Кирил и Методий“ – Свети Влас.  Най-добър състезател при надпреварите бе Георги Андреев от тима, заел лидерската позиция.

Волейбол, юноши, възрастова група  VIII - X клас,  отборно класиране: първо място за СОУ „Любен Каравелов”- Несебър, второ за ОУ  „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Обзор,  трето за ОУ „ Георги Раковски“ – с. Оризаре. Най-добър състезател при надпреварите бе Алекс Алеков от тима, заел лидерската позиция.